•  
 • Oczyszczalnia EUROMATIC - ST 6 wlot 110

  Oczyszczalnia EUROMATIC - ST 6 wlot 110

  Hybrydowe oczyszczalnie ścieków EUROMATIC przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych, na każde warunki gruntowo-wodne.

  Szczegoly

  Cena i zamowienie
  • 9 298,80 zł brutto (23% VAT)

  • Dodaj

  Towar zamowieniowy


  Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

  EURO-MATIC  to TECHNOLOGIA OSADU CZYNNEGO I ZŁOŻA BIOLOGICZNEGO W JEDNYM ZBIORNIKU 

  Oczyszczalnie EUROMATIC to mechaniczno-biologiczne, hybrydowe oczyszczalnie ścieków, działające na zasadzie osadu czynnego i złoża biologicznego. Monolityczny zbiornik łączy w sobie dwa procesy oczyszczania ścieków: beztlenowe realizowane w osadniku i tlenowe realizowane w bioreaktorze na złożu biologicznym. Dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej oczyszczalnie osiągają wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń. 

  System charakteryzuje się odpornością na okresy urlopowe, krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej oraz retencją własną. Poprzez zastosowanie zaawansowanej automatyki (sterownik PLC marki SIEMENS) gwarantowany jest wysoki komfort użytkowania. Dzięki zintegrowanemu osadnikowi wstępnemu z bioreaktorem, system wymaga niewielkiej powierzchni montażu. Zastosowanie sekwencyjnego dozowania ścieków w oczyszczalni hybrydowej EUROMATIC uodpornia ją na zrzuty udarowe, zapewniając stabilną pracę systemu.

  Oczyszczalnie produkowane są zgodnie z normą PN-EN 12566-3+A1 oraz posiadają oznakowanie CE.