EURO SOLID 2000 4-5 os. b.d. przepuszczalność

Przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym  są przeznaczone do podczyszczania w warunkach beztlenowych (osadnik gnilny) oraz doczyszczania tlenowego (drenaż rozsączający) ścieków bytowo-gospodarczych z gospodarstw indywidualnych.

Oferujemy również montaż POŚ oraz serwis.

Szczegoly

Cena i zamowienie
  • 3 280,00 zł brutto (23% VAT)

  • Dodaj


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

EURO SOLID jest kompletną oczyszczalnią (bez kruszywa). Zestaw składa się z :Osadnik Solid 2000 z fltrem, Kształtki PP (mat. filtracyjny),nadstawka na osadnik H-360mm, Studzienka rozdzielcza 5- wylotów H-820mm, Drenaż rozsączający PCV 32mb, Geowłóknina szer.0,5m x 32mb, Rura pełna 2m x 2szt, Rura pełna 1mx3szt.,Kolano PCV 90stopni x 2 szt., Kolano PCV 45 stopni x 2szt., Kominek napowietrzający PCV x 2szt., Biopreparat BIOSANIT x 1 szt.

Zasada działania przydomowej oczyszczalni ścieków z drenażem rozsączającym opiera się na dwuetapowym oczyszczaniu ścieków:

  • Etap I - podczyszczanie w warunkach beztlenowych - realizowany jest w osadniku gnilnym i polega na wstępnym podczyszczeniu ścieków przy udziale bakterii beztlenowych.
  • Etap II - doczyszczanie tlenowe - to doczyszczanie w warunkach tlenowych, realizowane poprzez system złoża rozsączającego.

Elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania każdego systemu z drenażem rozsączającym jest zastosowanie kruszywa. W celu uzyskania wysokiej skuteczności doczyszczania zaleca się stosowanie kruszywa o frakcji 16-32mm. Osadniki gnilne EURO-PLAST, oferowane w oczyszczalniach drenażowych, wykonane są z polietylenu metodą rotomouldingu. Charakteryzują się monolityczną budową bez szwów, łączeń i spawów. Osadniki odporne są na działanie substancji agresywnych oraz niskie temperatury.